Szüleim orvosok, baráti körükben és a családunkban is sok az orvos. Elmondhatjuk, hogy orvosok között nőttem fel, ezért senki nem csodálkozott azon, hogy már általános iskolás koromban én is az akartam lenni. Édesapám nőgyógyász. Mindig sokat dolgozott, gyakran ügyelt. Az éjszakákat és a hétvégéket is gyakran a kórházban töltötte. Ilyenkor mindig meglátogattuk, ezért a folyosók jellegzetes illata és a kórházi zajok hozzátartoznak a gyermekkoromhoz. A kórházi környezet mindig nyugalmat, biztonságot, otthonos érzést jelentett.
A Pécsi Orvostudományi Egyetemre jelentkeztem, ahová maximális pontszámmal fel is vettek. Egyetemi éveim alatt az érdeklődésem hamar a műtéti szakmák felé fordult.
1995-ben Cum Laude minősítéssel végeztem el. Az egyetem elvégzése után egy dolgot biztosan tudtam: sebészként szeretnék dolgozni. Pont akkor indult a Baranya Megyei Kórházban az Érsebészeti Tanszék, itt kaptam általános sebészeti állást. Egy érsebészeti Tanszéken természetesen a fő hangsúly az érsebészeti műtéteken van, engem azonban inkább az általános sebészet, azon belül is az emlősebészet érdekelt.
Gyakornoki munkám mellett egyre többet foglalkoztam a mellbetegségek kezelési lehetőségeivel. Akkor óriási forradalom zajlott a melldaganatok kezelése területén. A drasztikus csonkoló műtéteket kezdték felváltani az emlőmegtartó megoldások. Egyre nagyobb teret kaptak a nem műtéti kiegészítő kezelések (sugár- és kemoterápia). Nemzetközi konferenciákon vettem részt, és a Baranya Megyei Kórház munkacsoportjának a tagjaként kutatásokat végeztem a sentinel nyirokcsomók sebészete területén. Ezen kutatások eredményei is hozzájárultak a mai modern emlőmegtartó műtétek elterjedéséhez.
Onkológiai munkacsoportot hoztunk létre, amelynek eredményeként a mellbetegek szakszerű, szervezett kivizsgálás után az érintett szakmák által együttesen meghatározott terápiás tervvel kerültek műtétre.
Alapító tagként részt vettem a Pécsi Emlőbetegek Klubja létrehozásában, amely számos érintett betegnek jelent ma is bátorítást és támogatást.
1998-ban Mons-ban (Belgium) a Clinique Saint Joseph regionális központi kórházban dolgoztam sebész gyakornokként. Itt lehetőségem nyílt Dr. Pierre-Emmanuel El Fouly plasztikai sebész asszsisztenseként mélyrehatóbban megismerkedni a plasztikai sebészettel. Lenyűgözött a tudása és a plasztikai sebészetben rejlő lehetőségek. Ekkor döntöttem el, hogy a sebész szakvizsgám után a plasztikai sebészettel fogok foglalkozni.
Belgiumból hazaérve az ottani példa mintájára egyedi képzési tervet állítottam össze.
Felkerestem a magyarországi legjelentősebb plasztikai sebészeti központokat, hogy minden területen a lehető legmagasabb szintű képzést kaphassam.
1999-ben az Erzsébet Oktató Kórház Plasztikai sebészeti Osztályán, majd a POTE Mellkassebészeti Osztályán, 2000-ben a Bethesda Gyermekkórház Gyermek Égéssebészeti Osztályán dolgoztam.
2001-ben a Pécsi Honvéd Kórház Regionális Égéssebészeti Központjában, majd 2002-ben újra (az akkorra már Országos Gyermek Égéssebészeti Központtá vált) Bethesda Gyermekkórházban töltöttem a szakmai gyakorlatomat. Itt az ügyeleti munkából is kivettem a részem, a nyári hétvégék nagy részét egyedül én vittem.
2002-ben az országos Onkológiai Intézet Fej-nyak Sebészeti Osztályán dolgoztam Dr. Gulyás Gusztáv irányításával. Ezt követően az Erzsébet Oktató Kórház Plasztikai sebészeti Osztályán, majd a POTE Sebészeti Klinika Plasztikai sebészeti részlegén, végül Kaposváron a Seffer és Renner Magánklinikán dolgoztam.
A szakvizsgát 2003-ban, kiváló eredménnyel szereztem meg.
Szakvizsga után Magyarország vezető plasztikai sebészeti magánklinikáján, a Seffer és Renner Magánklinikán kezdtem el plasztikai sebész szakorvosként dolgozni. A hatalmas műtéti számmal járó gyakorlat és a kórházihoz képest merőben új, magánklinikai bánásmód megismerése megalapozták későbbi munkámat.
2004 óta részt veszek a Kaposvári Egészségügyi Főiskola sebészeti oktatásában.
2005-től a budapesti EctoDerma Polyklinika (új nevén: GáspárMed) plasztikai sebészeti konzulense vagyok.
2011-ben a Pécsen újonnan épült DaVinci Magánklinika igazgatója megkeresésére az ott dolgozó Plasztikai sebészeti team mellett egyetlen „külsős plasztikai sebész”-ként, részt vettem a klinika munkájában.
2012 óta a budai Istenhegyi Magánklinika plasztikai sebész főorvosaként dolgozom.